Karl Martens färglitografi

354846

KARL MÅRTENS (född 1956): Sparvuggla, signerad Karl Mårtens, Etat II 78/150, färglitografi, bladstorlek 31,5x31,5 cm

Tavelvagn 3

Karl Martens färglitografi
Budhistorik (8 bud)
2268637
2268631
1 400
2262560
1 300
2259463
2257658

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.