Karl Mårtens färglitografi

354845

KARL MÅRTENS (född 1956): Härfågel, signerad Karl Mårtens, 288/290, färglitografi, bladmått 45 x 31 cm

Tavelvagn 32

Karl Mårtens färglitografi
Budhistorik (7 bud)
2268302
1 400
2267782
1 300
2265963
2263349
700
2259458
650

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.