Karl Mårtens Tärna

354844

KARL MÅRTENS (född 1956), Tärna, sigillstämplad, signerad och numrerad 23/175, färglitografi på akvarellpapper, bladstorlek 61x59 cm

Fack 18

Karl Mårtens Tärna
Budhistorik (8 bud)
2260757
2260756
600
2260755
550
2260754
500
2259725
450

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.