Ljusstake

354843

BLEKINGESTAKE, mässing, för 2 ljus, 17/1800-tal, höjd 29 cm

smärre slitage

Metall, Mässing, Belysning

Monter 9

Ljusstake

Budhistorik (19 bud)
2267982
2267836
1 400
2265537
1 300
2264009
2265440

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.