CG Wrangel oljemålning

354840

CG WRANGEL (1800-tal): "Motiv från Motala Ström", signerad och daterad CG Wrangel 1826, olja på pannå, ca 24 x 35 cm

Smärre ytskador

Konst, Äldre måleri

Rum 6

CG Wrangel oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2267625
550
2256012
500
2263017
500
2256012
450
2258005

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.