Böcker om Bohuslän mm

354836

BÖCKER OM BOHUSLÄN, BL.A. FISKEBÄCKSKIL. Ca 30 böcker och häften, mest sent 1900-tal, bl.a. om Skaftö, Lysekil, Marstrand

Ej genomgångna. Varierande skick, några småskador.

Böcker/Kartor, Svensk topografi

Rum 16

Böcker om Bohuslän mm

Budhistorik (5 bud)
2268527
450
2267554
2268526
2267554
2266667

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.