Eric Hallström oljemålning

354830

ERIC HALLSTRÖM (1893-1946), Interiör med barn, signerad Eric Hallström, olja på duk mot bakstycke på pannå, 47 x 56 cm

Eric Hallström oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2269092
6 000
2268471
5 000
2268468
4 200
2267442
2267437
3 800

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.