Arkivskåp med jalusidörrar

354825

ARKIVSKÅP, 1900-talets mitt, enligt uppgift Danmark, jalusidörrar, ek, höjd 160, 160 x 51 cm

Blekt, skador, nyckel saknas, senare inredning/hyllplan

Möbler, Skåp, byråer

Rum 1

Arkivskåp med jalusidörrar

Budhistorik (27 bud)
2268778
2268776
1 900
2268777
1 900
2268776
1 800
2268772
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.