Takarmatur Nordiska Kompaniet

354814

NORDISKA KOMPANIET, takarmatur, 1950-tal, blålackerad metall, opalinglas, märkt NK och modellnummer 530008, höj- och sänkbar

Bruksslitage

Belysning, Taklampor

Rum 20

Takarmatur Nordiska Kompaniet

Budhistorik (10 bud)
2269392
2268830
750
2268830
700
2269390
650
2268830
550

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.