The Beatles Poster 196-tal

354811

FILMAFFISCH, The Beatles, "HELP"/ "HJÄLP!", Bok-lito AB Boås 1965 Sverige, stämpelnumrerad 136, 99x69 cm

Pop/Rock, Affischer

Rum 9

The Beatles Poster 196-tal
Budhistorik (7 bud)
2267224
2267223
1 900
2267222
1 800
2265723
2263833

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.