Rakkrämsautomat Usa

354809

RAKKRÄMSAUTOMAT, 1900-talets första hälft, USA, vitmetall , höjd ca 29 cm

Bruksslitage, senare egenhändigt tillverkad skyltmärkning medföljer "SPLURISATOR type heavy + drinking water, Wallden Co Ldt"

Diverse, Nautica/Technica

Monter 10

Rakkrämsautomat Usa

Budhistorik (7 bud)
2268827
600
2260513
550
2259004
500
2260511
500
2259004

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.