Sven Palmqvist vaser

354803

SVEN PALMQVIST, vaser, 2 st., Orrefors, i botten signerade ORREFORS Palmqvist, numrerade 2474.65 respektive 2600.A.9, höjd 24-25 cm,VASER, slipad dekor, KARAFF med propp, höjd ca 18,5-28 cm

Nagg förekommer, en vas med gåvogravyr

Glas, Vaser, skålar, fat

Rum 13

Sven Palmqvist vaser

Budhistorik (2 bud)

2265041
2263556

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.