Lalique

354771

LALIQUE, skål, dekor av blommor, signerad Lalique France, botten med spegelmonogram "L", diameter ca 22 cm

Kant med nagg, botten med repor

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 9

Lalique
Budhistorik (9 bud)
2262598
650
2260940
600
2260362
550
2260939
550
2260362
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.