Ljusstakar i empirestil

354755

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets mitt, empirestil, förgylld brons, kanelerad stam, höjd ca 20 cm

Metall, Belysning, Diverse

Monter 9

Ljusstakar i empirestil

Budhistorik (7 bud)
2266906
3 600
2266025
3 400
2258475
3 200
2257459
2 800
2257393
1 700

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.