Bent Holstein

354754

BENT HOLSTEIN (Danmark född 1942): "Malbacco", signerad och daterad Holstein 1986, färglitografi, 18/80, 126 x 91 cm

Glasskada

Rum 9

Bent Holstein
Budhistorik (1 bud)

2265407
2016-01-17 19:48:29

2016-01-19 kl 10:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.