Kandelabrar i empirestil

354749

KANDELABRAR, 1 par, 1800/1900-tal, empirestil, för 4 ljus vardera, förgylld och mörkpatinerad brons, 81,5 cm

En ljusarm med lagning

Metall, Belysning, Diverse

Kundcenter

Kandelabrar i empirestil

Budhistorik (22 bud)
2268270
26 000
2268267
25 000
2268262
24 000
2268265
24 000
2268262
23 000

Slutpris SEK:
26 000
2 618 EUR, 2 974 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.