Matbord 1950/60-tal

354747

MATBORD, 1950/60-tal, bordsskiva fanérad i teak, benställning i björk, utdragbart, höjd ca 70, diameter 124 cm, 2 iläggsskivor, 30 cm vardera ingår

Ytskador

Möbler, Matbord

Rum 13

Matbord 1950/60-tal

Budhistorik (4 bud)

2263935
950
2260469
900
2259124
550
2256076
500

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.