Henry Hilldén kniv

354743

HENRY HILLDÈN, kniv, damaskerat blad, signerat Henry, bolster i damskerat stål, buffelhorn, fossilerad valross, rot och silver, delvis förgyllda detaljer, slida i rårand, signerad och numrerad 201206, längd 32 cm

Vapen/Medaljer

Monter 15

Henry Hilldén kniv

Budhistorik (7 bud)
2272472
12 500
2272450
12 000
2272146
11 500
2267310
11 000
2267309
10 000

Slutpris SEK:
12 500
1 259 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:
14 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.