Jean-Luc Guinamant

354735

JEAN-LUC GUINAMANT (Kanada, född 1951) ''Au milieu du sud'', olja på duk, signerad och daterad Giunamant 88, 100 x 100 cm

Fack 36

Jean-Luc Guinamant

Budhistorik (21 bud)
2268611
2268440
1 400
2268221
1 300
2268212
2268153

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.