Peter Paul

354725

PETER PAUL (1943): Arkitektur, signerad och numrerad Peter Paul, 4/80, färglitografi, bladmått 80x61 cm

Fack 27

Peter Paul
Budhistorik (8 bud)
2269362
650
2269361
600
2269360
550
2269355
500
2263439
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.