Fernandez Arman

354720

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005):Kompostion med violin, signerad och numrerad Arman 53/125, ca 65x50 cm

Fack 15

Fernandez Arman
Budhistorik (21 bud)
2263415
2267064
2263415
2 800
2264908
2 600
2263415
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.