Annabella Preisler-Carlander

354714

ANNABELLA PREISLER-CARLANDER, Komposition, olja på duk, monogramsignerad AC, ca 81x 60 cm

Fack 54

Annabella Preisler-Carlander

Budhistorik (12 bud)
2268721
1 300
2268720
2268716
2268719
2268716
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.