Ulla Rantanen

354713

ULLA RANTANEN (född 1938) ''Kalliot'', signerad och daterad, Ulla Rantanen -87, 27/95, 50x68 cm

Fack 27

Ulla Rantanen

Budhistorik (3 bud)

2267896
2258304
2256389
500

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.