Skrivbord läderklädd skiva i gustaviansk stil

354712

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, fanerat i teak, läderklädd skiva, sarg inredd med lådor, fotavslutningar med mässingshylsor, höjd 77, 138 x 75 cm, nyckel medföljer

Ytskador

Rum 22

Budhistorik (21 bud)
2268718
2 800
2266030
2 600
2266030
2 400
2264951
2264951
1 800

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.