Herrarmbandsur Record Watch & Co

354704

RECORD WATCH & Co, herrarmbandsur, 18 k guld, 1930-tal, boett märkt 785010, 32 x 28 mm, vikt ca 28 g

Skador och bucklor, armband saknas

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Budhistorik (12 bud)
2285437
2 600
2285414
2 400
2283685
2283683
2283681
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.