Bertil Wahlberg

354703

BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Stadsmotiv, signerad Wahlberg, olja på duk, 44x88 cm

Fack 9

Bertil Wahlberg

Budhistorik (1 bud)

2266558
2016-01-18 13:45:45

2016-01-19 kl 10:40
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.