Kniv

354702

MATTIAS STYREFORS, kniv, signerat blad, skaft av buffelhorn, valben och svartek, graverad dekor av Viveca Sahlin med tiger daterad -97, signerad slida i rårand, längd 21 cm

Vapen/Medaljer

Monter 15

Kniv

Budhistorik (10 bud)
2272524
12 500
2272474
12 000
2272448
11 500
2272172
11 000
2267290
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 259 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.