Kniv

354701

MATTIAS STYREFORS, kniv, damaskerat blad av Conny Persson, skaft i mahogny och valben med scrimshaw av Viveca Sahlin med lejon och gepader, daterad -97, signerad slida i rårand, längd 19,5 cm

Vapen/Medaljer

Monter 15

Kniv

Budhistorik (10 bud)
2272509
13 500
2272476
13 000
2272440
12 500
2272175
12 000
2267308
11 500

Slutpris SEK:
13 500
1 359 EUR, 1 544 USD
Utropspris SEK:
13 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.