Urna porslin Kina blå/vit

354699

URNA, porslin, Kina 1900-tal, underglasyrblått, höjd 35,5 cm

fotkantens undre del med ett nagg

Orientaliskt, Porslin

Rum 7

Urna porslin Kina blå/vit

Budhistorik (6 bud)
2279791
1 600
2278339
2279690
2278339
1 400
2274564

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.