Ljuskrona 1800-tal

354697

LJUSKRONA, 1800-talets slut, 10-armad, bronserad stomme behängd med prismor, diameter ca 75, höjd ca 85 cm; lösa prismor medföljer

En arm avbruten(medföljer), omarbetad (tidigare höj/sänkbar)

Belysning, Golvlampor

Rum 8

Ljuskrona 1800-tal

Budhistorik (22 bud)
2268904
2267990
1 900
2266778
1 800
2267638
1 800
2266778
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.