Lars Gynning

354695

LARS GYNNING (född 1920): Bohuslän, signerad och daterad 1980, E.A, färglitografi, ca 57x75 cm

Fack 12

Lars Gynning
Budhistorik (11 bud)
2269170
850
2269245
2269170
750
2269237
700
2269170
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.