Två kvinnor

354692

OIDENTIFERAD KONSTNÄR, möjligen Bertil Wahlberg, (1900-tal): Två Kvinnor, osignerad, olja på pannå, 53x64 cm

Fack 39

Två kvinnor
Budhistorik (12 bud)
2269321
850
2267879
2267798
750
2266084
700
2267797
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.