Skål silver Tyskland

354690

SKÅL, silver, Tyskland, svenska importstämplar NK 1917, rund, bukig, höjd 6 cm, diameter 17 cm, vikt ca 195 g

Bucklor

Silver

Monter 27

Skål silver Tyskland

Budhistorik (8 bud)
2279855
2278551
750
2278549
700
2277489
500
2267680
450

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.