Matbord

354689

MATBORD, 1900-tal, rödmålat, oval skiva, höjd 77, 140x110 cm

Benspricka, ytslitage

Möbler, Matbord

Rum 17

Matbord

Budhistorik (2 bud)

2268222
2268173

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.