Skål glas Kosta "Tre rosor"

354687

SKÅL, glas, Kosta glasbruk, modell "Tre rosor", oval på högt skaft med romboid fot, höjd 18 cm, längd ca 19 cm, signerad i botten Kosta 6043

Mynningskantens spetsar med nagg

Glas, Konstglas

Monter 27

Skål glas Kosta

Budhistorik (5 bud)
2280082
500
2280064
450
2279831
2278137
2266732

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.