Skrivställ papier maché pärlemor

354686

SKRIVSTÄLL, 1800-talets mitt, papier maché och dekor av pärlemor och förgyllningar, bläckhorn av glas och nysilverlock, längd 19 cm

Slitage, smärre skador

Diverse

Monter 27

Budhistorik (1 bud)

2278852
2016-01-24 11:49:28

2016-01-24 kl 12:40
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.