Tavlett 1800-tal

354684

TAVLETT, 1800-tal, polykromt bemålad, enligt uppgift Forsa, längd ca 120, 28x15 cm

Smärre slitage

Diverse, Allmoge

Rum 12

Tavlett 1800-tal

Budhistorik (22 bud)
2268445
1 700
2268444
1 600
2268443
2268442
1 400
2268439
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.