Kjell Andersson

354663

KJELL ANDERSSON (född 1937): (4) Komposition, serigrafier i färg, signerade Kjell Andersson och numrerade 26/75, en 49/75, ca 18x19 cm

Fack 41

Kjell Andersson
Budhistorik (3 bud)

2268917
2256706
2255930

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.