Erik Jerken oljemålning

354662

ERIK JERKEN (1898-1947): "Stockholm", signerad Jerken, olja på duk, ca 47x55 cm

Fack 7

Erik Jerken oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2268208
850
2265078
2265078
550
2259554
500
2259554

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.