Jan Engström Molnets Tankar

354660

JAN ENGSTRÖM (1900-tal): ''Molnets Tankar'', signerad och daterad, Jan.E -74, olja på duk, 81x117 cm

Rum 14

Jan Engström Molnets Tankar

Budhistorik (2 bud)

2268881
2257918

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.