Vilstol krom och plast

354655

VILSTOL, 1900-talets andra hälft, Italien, krom samt plaströr, nackkudde i plast med dunfyllning

Bruksslitage

Rum 22

Vilstol krom och plast

Budhistorik (5 bud)
2269104
2269102
2269101
950
2269048
500
2268755
450

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.