Louise Ljubi Lidströmer

354653

LOUISE LJUBI LIDSTRÖMER (född 1948): Komposition, signerad Ljubi, olja på duk, 109x79 cm

Tavelvagn 5

Louise Ljubi Lidströmer

Budhistorik (13 bud)
2269137
1 700
2269135
1 600
2269133
2269131
1 400
2269096
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.