Kristian Krokfors

354650

KRISTIAN KROKFORS (Finland, född 1952): Komposition med vattendrag, signerad Kristian Krokfors 86, olja på duk, ca 139x99 cm

Smärre reva

Rum 3

Kristian Krokfors

Budhistorik (4 bud)

2260989
3 200
2259662
2259659
2255827

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.