Oljemålning

354649

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Komposition, a tergo Stockholm, 10.X.II.80, 14.1.81, olja på duk, ca 98x133 cm

Tavelvagn 5

Oljemålning

Budhistorik (22 bud)
2268780
2 400
2269188
2268780
2269186
1 900
2268780
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.