Britt Lundbohm Reutersvärd oljemålning

354648

BRITT LUNDBOHM REUTERSVÄRD (1917-2001), "Georgs vagn i havet", signerad Britt Lundbohm Reutersvärd, a tergo monogramsignerad och daterad BLR 1977, olja på duk, 24 x 19 cm

Budhistorik (20 bud)
2267252
2261965
1 400
2261964
1 300
2261963
2261962

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.