Benno Arzt akryl

354647

BENNO ARZT (född 1941): Figurkomposition, signerad och daterad Benno Arzt 013, akryl, ca 60x79 cm

Tavelvagn 16

Benno Arzt akryl

Budhistorik (4 bud)

2258149
450
2265976
2258149
2255682

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.