Fred Engelbert Knecht oljemålning

354643

FRED ENGELBERT KNECHT (1934-2010): Modell i soffa med apa, signerad och daterad Fred Knecht 64, olja på duk, 50 x 65 cm

Rum 21

Budhistorik (5 bud)
2265870
2265869
2265868
2265867
700
2265866

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.