Johann Petet Pernath

354641

JOHANN PETER PERNATH (Tyskland, född 1941): Blommor, signerad Pernath, 95/150, färglitografi, 60x48 cm

Johann Petet Pernath
Budhistorik (2 bud)

2269109
2263569

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.