Marianne Ågren

354638

MARIANNE ÅGREN (född 1943): Nakenstudie, signerad Marianne Ågren, olja på duk, 97x77 cm

Rum 22

Marianne Ågren

Budhistorik (5 bud)
2268739
2268727
2267830
1 900
2257647
1 800
2255599
600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.