Marianne Ågren

354637

MARIANNE ÅGREN (född 1943): Bryggan, signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 116x125 cm

Rum 19

Marianne Ågren

Budhistorik (20 bud)
2267411
7 800
2268127
7 600
2267411
7 400
2268125
7 200
2267411
7 000

Slutpris SEK:
7 800
785 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.